http://ridne-misto.org.ua/ua/citynews?print=1

Новини


27.12.2012

Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час

25 грудня 2012 року відбулось Пленарне засідання тридцять п’ятої сесії Білоцерківської міської ради. У ході засідання Олександр Ліневич, депутат Білоцерківської міської ради від політичної партії «Рідне місто» підняв одне із найболючіших питань Білої Церкви – молодіжне житлове кредитування. Він повідомив, що провів переговори з керівництвом Іпотечного центру в м. Києві та Київської області Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжного житлового будівництва». Фонд готовий виділити до 3 млн. грн. на пільгове кредитування у Білій Церкві житла для молоді за умови, що міська рада закладе у бюджет 2013 року хоча б 1 млн. грн. на таке будівництво. Дана програма передбачена за умови співфінансування з боку міської ради. В ході домовленості зі сторони іпотечної установи був направлений лист на ім’я міського голови.
21.12.2012

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

20 грудня відбулось пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.
21.12.2012

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

20 грудня відбулось пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.
18.12.2012

Курить на остановках и в подъездах больше нельзя

В воскресенье в Украине вступил в силу закон, запрещающий курение в общественных местах. Согласно ему, запрещается курение табачных изделий, а также электронных сигарет и кальянов в помещениях заведений ресторанного хозяйства, на стационарно оборудованных остановках маршрутных транспортных средств, в подземных переходах, в подъездах жилых домов, на детских площадках, в лифтах и в транспорте общественного пользования.
14.12.2012

Пленарне засідання тридцять третьої сесії Білоцерківської міської ради

13 грудня відбулось пленарне засідання тридцять третьої сесії Білоцерківської міської ради VІ скликання, яке вів міський голова В.Савчук.
12.12.2012

З нового року «швидку допомогу» розмежують на екстрену й невідкладну. Білоцерківська «швидка» отримала тримісячний мораторій... для «розкачки»

Питання розмежування служби «103» настільки складне у нашому місті, що було включене на розгляд до порядку денного минулої сесії міської ради. Не добившись цілковитої ясності в даному питанні, міський голова Василь Савчук запропонував обговорити його на окремому зібранні за участю відповідних фахівців та представників з облдержадміністрації. Обговорення, яке відбулся 28 листопада, проходило на тлі суперечок, гострих запитань з боку наших обранців. Зійшлися на мораторії. Тобто, наша медслужба «103» виконуватиме Закон Президента «Про екстрену медичну допомогу» з квітня наступного року. Принаймні так пообіцяв Олег Ісакович Ременюк, начальник головного управління охорони здоров’я Київської обласної державної адміністрації.
12.12.2012

Міський водоканал передано в концесію

Під час пленарного засідання 31-ї сесії міської ради депутати розглянули питання «Про переможця конкурсу з передачі у концесію цілісного майнового комплексу комунального підприємства БМР «Білоцерківводоканал».
11.12.2012

Засідання виконавчого комітету

11 грудня відбулося засідання виконавчого комітету Білоцерківської міської ради, яке провів міський голова В.Савчук.

ГО «Рідне Місто» © 2024