Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради


Новини міста / Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

21.12.2012

В ході сесійного засідання депутатами міської ради було взято до відома  звіт міського голови про роботу Білоцерківської міської ради та виконавчого комітету за 2012 р., затверджено Програми розвитку інвестиційної та інноваційної діяльності в м. Біла Церква  на 2013-2015 рр., розвитку малого і середнього підприємництва в м.Біла Церква  на 2013-2014 рр., організації та проведення оплачуваних громадських робіт в м.Біла Церква  на 2013 р.

Депутати міської ради  взяли до відома звіт начальника управління соціального захисту населення міської ради про хід виконання у 2012 р. міської  комплексної програми  «Турбота», затвердженої  рішенням міської ради від 29.12.2010 р. № 22-03-VI«Про міську комплексну програму «Турбота» на 2011-2015 рр.», прийняли рішення про розвиток альтернативних сімейних форм виховання дітей, які опинилися в складних  життєвих обставинах чи залишилися без батьківського піклування, на виконання  міської комплексної програми подолання дитячої бездоглядності, підтримки сімей з дітьми й розвитку соціальних послуг для сім'ї, дітей та молоді «Назустріч дітям» на 2009-2017 рр.

На засіданні депутати міської ради  взяли до відома інформацію  заступника міського голови про хід виконання Програми розвитку матеріально-технічної бази дитячо-юнацьких спортивних установ м.Біла Церква  на 2011-2013 рр., внесли зміни в штатний розпис управління містобудування та архітектури Білоцерківської міської ради та доповнення до  Статуту Білоцерківського міського інформаційно-аналітичного центру медичної статистики та здоров'я «Медінстат».

На засіданні  також були прийняті рішення про передачу з балансу комунального закладу Білоцерківської міської ради «Станція швидкої медичної допомоги» на баланс комунального закладу Білоцерківської міської ради  «Міський Центр первинної медико-санітарної допомоги №1» частини приміщень, автомобілів та матеріальних цінностей та рішення про надання згоди на передачу майна та ресурсів закладу Білоцерківської міської ради «Станція швидкої медичної допомоги» з власності територіальної громади  м. Біла Церква до спільної власності територіальних громад сіл, селищ та міст Київської області.

Депутати міської ради також затвердили план роботи Білоцерківської міської ради VІскликання на 2013 р., розглянули ряд майнових, земельних та інших питань, з яких прийняли відповідні рішення.

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – А.Король, В.Рабенок, В.Коверда, К.Олійник (фракція Партії регіонів ), С.Беркут, М.Бондаренко, В.Малюк (фракція ВО «Батьківщина»), В.Борзак (фракція «Фронт змін»), Л.Маринкевич (фракція ВО «Свобода»), Г.Дикий (депутатська група  «За зміни Білої Церкви»), Я.Яременко.
В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, керівники структурних підрозділів міської ради та представники ЗМІ міста.

http://www.bc-rada.gov.ua/node/2676Преса про нас


16.04.2013
«Здорова жінка – надійне майбутнє»
10.10.2012Gazeta.ua
Учасник шоу "Останній герой" Олександр Ліневич: на острові – акула, у садочку – вовк, вдома – білий і пухнастий…
08.10.2012Газета «Майдан-Брок»
Голосуй за Ліневича - такого як ми!

архів публікацій

роздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA