Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?



так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Пленарне засідання тридцять третьої сесії Білоцерківської міської ради


Новини міста / Пленарне засідання тридцять третьої сесії Білоцерківської міської ради

14.12.2012

В ході сесійного засідання депутатами міської ради було внесено зміни та доповнення до рішення міської ради від 28.12.2011р. № 408-17-VІ «Про бюджет м.Біла Церква на 2012рік», які пов’язані із надходженням додаткової дотації з державного бюджету на вирівнювання фінансової забезпеченості по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ, на покриття різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання і водовідведення та ін.

Депутати міської ради прийняли рішення про деякі питання реалізації Програми придбання, будівництва житла в м.Біла Церква для соціально-незахищених верств населення, про надання пільг за оренду нежитлових приміщень ряду міських організацій політичних партій, громадських об’єднань, релігійних громад, профспілкових організацій, комунальних установ та ін.

На засіданні також були внесені зміни до Програми розробки містобудівної документації для використання територіальною громадою м.Біла Церква на період 2012-2014 р.р. затвердженої рішенням міської ради від 28.10.2010 р. №1362 та до рішення міської ради від 21.12.2012р. № 763-31-VI «Про надання згоди на безоплатне прийняття у комунальну власність територіальної громади м. Біла Церква з державної власності спортивної споруди зі штучним льодом, розташованої по вул. Молодіжна, 36».

В обговоренні питань взяли участь депутати міської ради – К.Бугайчук, Г.Музиченко, В.Маршалок (фракція Партії регіонів ), С.Беркут, О.Кучер, В.Малюк (фракція ВО «Батьківщина»), В.Борзак, Д.Поліщук (фракція «Фронт змін»), Л.Дригало, В.Ямковий (фракція Народної партії), В.Хмельницький (фракція ВО «Свобода»), О.Ліневич (депутатська група «Патріоти міста»), Г. Дикий (депутатська група «За зміни Білої Церкви»), голова Білоцерківської асоціації фармацевтів Л.Горюнова.
В різному виступили депутати міської ради К.Бугайчук, А.Король, В.Маршалок (фракція Партії регіонів).

В роботі сесії взяли участь заступники міського голови, члени виконавчого комітету міської ради, начальник Білоцерківського МРВ Управління СБУ в Київській області Р. Шульжук та представники ЗМІ міста.

http://www.bc-rada.gov.ua/node/2665



Преса про нас


16.04.2013
«Здорова жінка – надійне майбутнє»
10.10.2012Gazeta.ua
Учасник шоу "Останній герой" Олександр Ліневич: на острові – акула, у садочку – вовк, вдома – білий і пухнастий…
08.10.2012Газета «Майдан-Брок»
Голосуй за Ліневича - такого як ми!

архів публікацій

роздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA