Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Рідне місто: разом врятуємо життя дитини!


Преса про нас / Рідне місто: разом врятуємо життя дитини!

16.09.2009   |  Газета «Гриф»

Громадська організація «Рідне місто» за ініціативи депутата міської ради Олександра Ліневича провели благодійну акцію « Я допоміг дитині!», яка мала за мету збір коштів на лікування хворої дитини з діагнозом остіосаркома лівого бедра, Деканчука Олександра, 11 років, учня ЗОШ № 7, м . Біла Церква.

14 вересня 2009 р. о 14.00 в приміщенні Будинку культур­них та соціальних зв'язків, в рамках благодійної акції по збору коштів на лікування онкохворої дитини Деканчука Олександра, яка проходила з початку серпня-2009 року, відбулось офіційне вручення зібраних коштів сім'ї Деканчук.

Участь у заході взяли: депу­тат міської ради Олександр Ліневич, член Ради ГО «Рідне місто» Костянтин Ралко, во­лонтери громадської органі­зації «Рідне місто» і місцеві ЗМІ.

В межах проведеної прес-конференції були обговорені наступні питання: Олександр Ліневич розповів про історію виникнення .ідеї по збору коштів хворим дітям міста Біла Церква: «Передумовою такої акції стало звернення .мами хлопчика, Деканчук Олександра, до моєї гро­мадської приймальні. Після чого ми разом із .громадською орга­нізацією «Рідне .місто» і розпо­чали благодійну акцію по збору коштів».

Члени громадської організації «Рідне місто» розказали про важливість проведення подібних акцій та про можливі плани у розвитку подібних благодійних заходів.

Відбулась офіційне вручення сертифікату на суму 12 тисяч гривень матері Деканчука Олександра. Його мама Оксана подякувала всім, хто взяв без­посередню участь у акції, особливо депутату Білоцерківської. міської ради О. Ліневичу та во­лонтерам ГО «Рідне місто», які допомогли у зборі коштів. У свою чергу Організатори благодійної акції висловили подяку інфор­маційним спонсорам, які висві­тили дану акцію та зробили свій внесок у благодійну справу; ди­ректор рекламного агентства «Ритм» М. Петренко, директор міського радіо Т. Цейтліна, директор газети «Новини Надросся» О. Ткач та іншим місцевим ЗМІ.

Наостанок прес-конференції члени ГО «Рідне місто» розпо­віли про те, що після проведе­ної акції на гарячу лінію організації почали надходити чис­ленні дзвінки з подяками від мешканців міста. Також дзвонили батьки і вчителі з проханням допомогти ї їхнім дітям.

Тому ГО «Рідне місто» вирі­шила продовжувати подібну акцію, щоб кожна дитина у місті почувала себе захищеною, і па­ м'ятала, що рідне місто піклуєть­ ся про кожного.

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA