http://ridne-misto.org.ua/ua/press/article766?print=1

Рідне місто: разом врятуємо життя дитини! / Преса про нас


16.09.2009   |  Газета «Гриф»

Громадська організація «Рідне місто» за ініціативи депутата міської ради Олександра Ліневича провели благодійну акцію « Я допоміг дитині!», яка мала за мету збір коштів на лікування хворої дитини з діагнозом остіосаркома лівого бедра, Деканчука Олександра, 11 років, учня ЗОШ № 7, м . Біла Церква.

14 вересня 2009 р. о 14.00 в приміщенні Будинку культур­них та соціальних зв'язків, в рамках благодійної акції по збору коштів на лікування онкохворої дитини Деканчука Олександра, яка проходила з початку серпня-2009 року, відбулось офіційне вручення зібраних коштів сім'ї Деканчук.

Участь у заході взяли: депу­тат міської ради Олександр Ліневич, член Ради ГО «Рідне місто» Костянтин Ралко, во­лонтери громадської органі­зації «Рідне місто» і місцеві ЗМІ.

В межах проведеної прес-конференції були обговорені наступні питання: Олександр Ліневич розповів про історію виникнення .ідеї по збору коштів хворим дітям міста Біла Церква: «Передумовою такої акції стало звернення .мами хлопчика, Деканчук Олександра, до моєї гро­мадської приймальні. Після чого ми разом із .громадською орга­нізацією «Рідне .місто» і розпо­чали благодійну акцію по збору коштів».

Члени громадської організації «Рідне місто» розказали про важливість проведення подібних акцій та про можливі плани у розвитку подібних благодійних заходів.

Відбулась офіційне вручення сертифікату на суму 12 тисяч гривень матері Деканчука Олександра. Його мама Оксана подякувала всім, хто взяв без­посередню участь у акції, особливо депутату Білоцерківської. міської ради О. Ліневичу та во­лонтерам ГО «Рідне місто», які допомогли у зборі коштів. У свою чергу Організатори благодійної акції висловили подяку інфор­маційним спонсорам, які висві­тили дану акцію та зробили свій внесок у благодійну справу; ди­ректор рекламного агентства «Ритм» М. Петренко, директор міського радіо Т. Цейтліна, директор газети «Новини Надросся» О. Ткач та іншим місцевим ЗМІ.

Наостанок прес-конференції члени ГО «Рідне місто» розпо­віли про те, що після проведе­ної акції на гарячу лінію організації почали надходити чис­ленні дзвінки з подяками від мешканців міста. Також дзвонили батьки і вчителі з проханням допомогти ї їхнім дітям.

Тому ГО «Рідне місто» вирі­шила продовжувати подібну акцію, щоб кожна дитина у місті почувала себе захищеною, і па­ м'ятала, що рідне місто піклуєть­ ся про кожного.


ГО «Рідне Місто» © 2023