Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Діти - наше майбутнє


Преса про нас / Діти - наше майбутнє

06.11.2008   |  Газета «Копейка»

У місті Біла Церква однією з основ­них проблем є нестача дитячих майданчиків у мікрорайонах міста. Це є основною проблемою в тому плані, що саме діти - наше майбутнє, і від їхньо­го всебічного розвитку залежить повно­цінна розвинена нація.

До депутата міської ради Олександра Ліневича звернулись мешканці військо­во-гарнізонного гуртожитка по вул. Яр­маркова, 1 з проханням встановити біля гуртожитку дитячий майданчик, адже у більшості військових, які там проживають, - маленькі діти, яким немає де гуляти. «Ні гойдалок, ні пісочниці, де діти могли б гратись, у нас не було», » говорить Оле­на Сушко. О.Ліневич відразу відреагував на звернення громадян та встановив су­часний дитячий майданчик з гойдалка­ми, гіркою, пісочницею та турніком. На встановлення майданчика, який вигото­вили та встановлювали працівники БВК №35 на чолі з заступником начальника А.Рачинським, вийшли молоді мами та комендант гуртожитка Микола Голобор. Жителі гуртожитку розповіли про пробле­му, з якою вони стикаються кожного дня: «У нас маленькі діти і, виходячи на двір, вони навіть погуляти не мали де, тепер же наші діти зможуть вільно гратися не на дорозі, а на чудовому та кольоровому майданчику. Ми вдячні, що депутат Олек­сандр Ліневич .відреагував на наше про­хання, адже ми неодноразово звертались у різні інстанції, але безрезультатно».

Встановлення такого майданчика є пер­шим кроком до відновлення добрих традицій, коли у кожному мікрорайоні були нові дитячі майданчики, стадіони для гри у футбол та баскетбол, де проводились конкурси та змагання соціальними робіт­никами, діти отримували грамоти і відчу­вали, що держава піклується про них.

Марія Вишнева

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA