http://ridne-misto.org.ua/ua/press/article752?print=1

Діти - наше майбутнє / Преса про нас


06.11.2008   |  Газета «Копейка»

У місті Біла Церква однією з основ­них проблем є нестача дитячих майданчиків у мікрорайонах міста. Це є основною проблемою в тому плані, що саме діти - наше майбутнє, і від їхньо­го всебічного розвитку залежить повно­цінна розвинена нація.

До депутата міської ради Олександра Ліневича звернулись мешканці військо­во-гарнізонного гуртожитка по вул. Яр­маркова, 1 з проханням встановити біля гуртожитку дитячий майданчик, адже у більшості військових, які там проживають, - маленькі діти, яким немає де гуляти. «Ні гойдалок, ні пісочниці, де діти могли б гратись, у нас не було», » говорить Оле­на Сушко. О.Ліневич відразу відреагував на звернення громадян та встановив су­часний дитячий майданчик з гойдалка­ми, гіркою, пісочницею та турніком. На встановлення майданчика, який вигото­вили та встановлювали працівники БВК №35 на чолі з заступником начальника А.Рачинським, вийшли молоді мами та комендант гуртожитка Микола Голобор. Жителі гуртожитку розповіли про пробле­му, з якою вони стикаються кожного дня: «У нас маленькі діти і, виходячи на двір, вони навіть погуляти не мали де, тепер же наші діти зможуть вільно гратися не на дорозі, а на чудовому та кольоровому майданчику. Ми вдячні, що депутат Олек­сандр Ліневич .відреагував на наше про­хання, адже ми неодноразово звертались у різні інстанції, але безрезультатно».

Встановлення такого майданчика є пер­шим кроком до відновлення добрих традицій, коли у кожному мікрорайоні були нові дитячі майданчики, стадіони для гри у футбол та баскетбол, де проводились конкурси та змагання соціальними робіт­никами, діти отримували грамоти і відчу­вали, що держава піклується про них.

Марія Вишнева


ГО «Рідне Місто» © 2022