Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Олександр Ліневич з’явився у соціальних мережах


Преса про нас / Олександр Ліневич з’явився у соціальних мережах

01.10.2012   |  Газета «Гриф»

У мережі Інтернет з’явилися звичайні, як у всіх особисті сторінки одного з місцевих депутатів, що визвало неабиякий ажіотаж в обговореннях користувачів. Причиною цьому стали поширення чуток про привласнення депутатом, екс- начальника управління  комунальної власності  Олександром Ліневичем готелю «Рось». У відповідь депутат  зняв відео , де дав вичерпну відповідь на неправдиву інформацію та не зупиняючись на цьому пішов далі….

Також  Олександр в оригінальний спосіб вирішив розповісти людям і про своє життя. Олександр зняв аматорське відео,  де він  у домашній одежі сидить за кухонним столом, п’є чай та відверто розповідає подробиці зі свого дитинства, навчання та роботи. Ці відео можна переглянути на його сторінці Ввконтакті за посиланням http://vk.com/linevych.

Також друзів Олександра Ліневича здивував його музичний смак, плей-лист Олександра здебільше наповнений композиціями В. Цоя та Білоцерківських гуртів «За Край» та «Нерозгадані».

«Це майже реаліті-шоу, тільки зі справжнім депутатом та його особистим життям, говорить один з користувачів інтернету Богдан (32 роки),  -  Я спочатку здивувався, коли побачив у своїх друзів Олександра Ліневича, та теж вирішив додати його до  своїх друзів, адже не кожен день вдається поспілкуватися з депутатом. Він виявився хорошою людиною і дійсно простим у спілкуванні. А його відео вважаю класним початком, головне простим та відвертим».

Олександр  Ліневич також зареєструвався на однокласниках та в Фейсбуці. Він не відмовляється від спілкування та у вільний час відповідає на питання користувачів.
Яких відвертостей чекати від депутата ми не знаємо, але його домашнє відео будемо дивитися залюбки. Ближче до народу Олександре!

Анастасія Коваль

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA