Олександр Ліневич з’явився у соціальних мережах
01.10.2012 | Газета «Гриф»
У мережі Інтернет з’явилися звичайні, як у всіх особисті сторінки одного з місцевих депутатів, що визвало неабиякий ажіотаж в обговореннях користувачів. Причиною цьому стали поширення чуток про привласнення депутатом, екс- начальника управління комунальної власності Олександром Ліневичем готелю «Рось». У відповідь депутат зняв відео , де дав вичерпну відповідь на неправдиву інформацію та не зупиняючись на цьому пішов далі…. 
Також Олександр в оригінальний спосіб вирішив розповісти людям і про своє життя. Олександр зняв аматорське відео, де він у домашній одежі сидить за кухонним столом, п’є чай та відверто розповідає подробиці зі свого дитинства, навчання та роботи. Ці відео можна переглянути на його сторінці Ввконтакті за посиланням http://vk.com/linevych. 
Також друзів Олександра Ліневича здивував його музичний смак, плей-лист Олександра здебільше наповнений композиціями В. Цоя та Білоцерківських гуртів «За Край» та «Нерозгадані». «Це майже реаліті-шоу, тільки зі справжнім депутатом та його особистим життям, говорить один з користувачів інтернету Богдан (32 роки), - Я спочатку здивувався, коли побачив у своїх друзів Олександра Ліневича, та теж вирішив додати його до своїх друзів, адже не кожен день вдається поспілкуватися з депутатом. Він виявився хорошою людиною і дійсно простим у спілкуванні. А його відео вважаю класним початком, головне простим та відвертим». Олександр Ліневич також зареєструвався на однокласниках та в Фейсбуці. Він не відмовляється від спілкування та у вільний час відповідає на питання користувачів. Яких відвертостей чекати від депутата ми не знаємо, але його домашнє відео будемо дивитися залюбки. Ближче до народу Олександре! Анастасія Коваль
|