http://ridne-misto.org.ua/ua/press/article1460?print=1

Олександр Ліневич з’явився у соціальних мережах / Преса про нас


01.10.2012   |  Газета «Гриф»

У мережі Інтернет з’явилися звичайні, як у всіх особисті сторінки одного з місцевих депутатів, що визвало неабиякий ажіотаж в обговореннях користувачів. Причиною цьому стали поширення чуток про привласнення депутатом, екс- начальника управління  комунальної власності  Олександром Ліневичем готелю «Рось». У відповідь депутат  зняв відео , де дав вичерпну відповідь на неправдиву інформацію та не зупиняючись на цьому пішов далі….

Також  Олександр в оригінальний спосіб вирішив розповісти людям і про своє життя. Олександр зняв аматорське відео,  де він  у домашній одежі сидить за кухонним столом, п’є чай та відверто розповідає подробиці зі свого дитинства, навчання та роботи. Ці відео можна переглянути на його сторінці Ввконтакті за посиланням http://vk.com/linevych.

Також друзів Олександра Ліневича здивував його музичний смак, плей-лист Олександра здебільше наповнений композиціями В. Цоя та Білоцерківських гуртів «За Край» та «Нерозгадані».

«Це майже реаліті-шоу, тільки зі справжнім депутатом та його особистим життям, говорить один з користувачів інтернету Богдан (32 роки),  -  Я спочатку здивувався, коли побачив у своїх друзів Олександра Ліневича, та теж вирішив додати його до  своїх друзів, адже не кожен день вдається поспілкуватися з депутатом. Він виявився хорошою людиною і дійсно простим у спілкуванні. А його відео вважаю класним початком, головне простим та відвертим».

Олександр  Ліневич також зареєструвався на однокласниках та в Фейсбуці. Він не відмовляється від спілкування та у вільний час відповідає на питання користувачів.
Яких відвертостей чекати від депутата ми не знаємо, але його домашнє відео будемо дивитися залюбки. Ближче до народу Олександре!

Анастасія Коваль


ГО «Рідне Місто» © 2022