Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6279
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Пільгові перевезення


Діяльність у рідному місті / Пільгові перевезення

Жовтень 2008 р. — триває до сьогодні

«Мене вигнали з автобуса!» Такі слова від обурених білоцерківських пенсіонерів ми можемо чути щодня на кожній зупинці громадського транспорту. Хамство, з яким вони, та зрештою інші пасажири, змушені миритись, подекуди переходить на особисті образи та штурханину.

«Пільгового автобуса не завжди дочекатись можна, а якщо мені до лікаря необхідно і чекати немає коли?! Я маю посвідчення «Дитини війни» і по закону маю право безкоштовно їздити у автобусах і маршрутних таксі, а мене або виганяють грубими словами, або взагалі зачиняють двері перед носом», - каже пенсіонер Валентина Павлівна. І продовжує, що одного разу навіть була свідком ситуації, коли водій однієї з маршруток фізично виштовхав літню жінку з автомобіля, а та впала і пошкодила коліно. Добре, що її почали захищати пасажири маршрутки і один з них заплатив за проїзд старенької.

«У своїй громадській приймальні подібних історій, що супроводжуються сльозами, біллю та розпачем, я чую дуже багато. Одразу хочеться з’ясувати з такими водіями стосунки, так би мовити «по-чоловічому», - розповідає Олександр Ліневич. «Ось наприклад «14 жовтня ми зайшли до автобуса №22 і показали посвідчення «дітей війни», нас почали виганяти, але ми не вийшли, і у свій бік отримали водійську лайку» - пишуть у зверненні Зоя Михайлівна Самсонова та Тамара Григорівна Яминська. На моєму столі таких звернень більше 50», - зауважує депутат міськради.

Намагання допомогти пенсіонерам наштовхнуло Олександра Ліневича на думку, щоб багатьом з них не завжди легко запам’ятати відповідні норми закону, що дозволяють безкоштовний проїзд у громадському транспорті. Ось і виникли «Звернення від депутата міської ради Олександра Ліневича до водія», які розповсюджують серед літніх пасажирів його громадські помічники. В них з одного боку вказана стаття 37 закону «Про автомобільний транспорт», в якій чітко зазначається, що водій зобов’язаний безкоштовно здійснювати перевезення пільгових категорій населення, з іншого – перелік пільгових категорій населення.

«Ось нещодавно я отримала це звернення і тепер почуваю себе більш захищеною. Адже у мене є посвідчення «дитини війни» і буклет, де чітко вказано Закон України за яким я маю правло на безкоштовний проїзд у міському транспорті», - впевнено говорить Валентина Павлівна.

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містаПреса про нас


16.04.2013
«Здорова жінка – надійне майбутнє»
10.10.2012Gazeta.ua
Учасник шоу "Останній герой" Олександр Ліневич: на острові – акула, у садочку – вовк, вдома – білий і пухнастий…
08.10.2012Газета «Майдан-Брок»
Голосуй за Ліневича - такого як ми!

архів публікацій

роздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA