Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

«Рідне місто» відкриває дитячі майданчики


Преса про нас / «Рідне місто» відкриває дитячі майданчики

10.07.2009   |  Газета «Громадська думка»

До громадської приймальні депутата міської ради Олександра Ліневича та на гарячу лінію громадської організації «Рідне місто надходять багато звернень стосовно встановлень дитячих майданчиків. Кожне звернення розглядається, проводиться зустрічі з мешканцями мікрорайонів, після чого йде клопітка робота по встановленню майданчиків.

Практикуються спеціальні суботники, де кожен громадянин бере участь у фарбуванні спортивних знарядь, прибиранні території дитячого майданчика біля власних будинків. Також приємно відзначити безпосередню участь приватних підприємців, які охоче стають спонсорами у розбудові дитячих містечок.

Так, 1 липня відбулося чергове урочисте відкриття дитячого майданчика по вул. Східна, 2. Нові гойдалки, пісочниці, спортивні знаряддя та відновлений майданчик стали чудовим подарунком для дітей. Значною була спонсорська підтримка з боку приватного підприємця Олександра Поліщука – він допоміг з обладнанням спортивного майданчика.

Урочистості розпочалися з привітань. Батьки та діти щиро подякували депутату Олександру Ліневичу та всім членам громадської організації «Рідне місто» за турботу та піклування.

«Я щиро дякую Олександру Ліневичу і команді з «Рідного міста» - вони одразу відгукнулися на наше прохання,- зазначила одна з мам. -Висловлюю подяку від імені всіх батьків та мешканців двору і дарую на знак вдячності чудовий вазон , нехай квітне , як розквітає і наше місто завдяки молодим та перспективним людям».

Після урочистих слів відбулося освячення дитячого майданчика. Отець Вадим окропив всіх присутніх свяченою водою. Дітям роздали морозиво, а потім дитячий майданчик наповнився сміхом та радістю задоволеної малечі, яка побігла до гойдалок, спортивних знарядь, а найменші залюбки гралися у пісочниці.

Прес-служба ГО "Рідне місто»

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA