Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

«Рідне місто»та Олександр Ліневич: «Ми піклуємося про ветеранів»


Преса про нас / «Рідне місто»та Олександр Ліневич: «Ми піклуємося про ветеранів»

15.05.2009   |  Газета «Громадська думка»

До Дня Перемоги у міському військовому шпиталі відбулося урочисте відкриття палати після хірургічного лікування для ветеранів.

На відкритті були присутні командир дивізії А.Грищенко , начальник військомату П. Франчук, голова міськрайонного суду В.Санін, голова ради ветеранів В.Волощенко, депутат міської ради О. Ліневич, представники громадської організації «Рідне місто» та ін.. Розпочав виступ начальник шпиталю М.Самарський, який розповів присутнім про історію медичного закладу та про необхідність даної палати у хірургічному відділенні: «Така палата є значним подарунком для ветеранів»,- зазначив він.

З привітальним словом з нагоди Дня Перемоги виступив голова ради ветеранів В.Волощенко, який привітав присутніх ветеранів зі святом та подякував громадській організації «Рідне місто» за допомогу в здійсненні даного проекту. «Ми вдячні , що знайшли відгук з боку депутата Ліневича та відкрили першу палату для високоякісного лікування»,- зазначив голова міської організації ветеранів.

Депутат міської ради О.Ліневич розповів передісторію відкриття палати для лікування ветеранів : «На святкуванні Дня захисника Вітчизни до мене звернулися з проханням відкрити для них спеціалізовану палату для лікування . Я пообіцяв його виконати, звернувся до громадської організації «Рідне місто», де охоче прийняли мою пропозицію. Ми вирішили зробити ветеранам подарунок саме до Дня Перемог і, сподіваюсь, нам це вдалося».

Після урочистих привітань отець Михайло провів церемонію освячення палати, окропив кожного присутнього свяченою водою, побажав всім, а особливо ветеранам, міцного здоров’я.

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA