Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

«Рідне місто» відновлює спортивні майданчики


Преса про нас / «Рідне місто» відновлює спортивні майданчики

01.05.2009   |  Газета «Громадська думка»

Розвиток спортивної бази у місті Біла Церква входить у стадію занепаду. Відчутне недостатнє бюджетне фінансування на облаштування та благоустрій спортивних майданчиків за місцем проживання та в місцях масового відпочинку. Не говорячи вже про встановлення нових спортивних конструкцій та капітальне відновлення дворових площадок, що потребує значних витрат.

Громадська організація «Рідне місто» всерйоз зайнялась проблемою спортивної бази у місті та почала плідну роботу по її відновленню : майже у кожному дворі були встановлені баскетбольні щити, пофарбовані паркани та покращений їх зовнішній вигляд. Сергій Підпалий, який відповідає за спортивний напрямок в організації, детальніше розповів нам про заплановану акцію: «Всім відомо, що спорт - це здоров’я . А здорове молоде покоління – це квітуча нація. Саме тому для нашої молодої команди важливе майбутнє молоді. До нашої організації звернувся депутат міської ради Олександр Ліневич з проханням допомогти з відновленням спортивної бази у міських дворах. Разом з ним та міською організацією «Спорт для всіх» на чолі з Костянтином Павлюком ми почали роботу. Звичайно, свою роль відіграло і прохання батьків, які прагнуть, щоб їхні діти мали можливість гратися на вулиці та всебічно розвиватися. На даний момент ми запланували встановити близько двадцяти баскетбольних щитів та привести у належний вигляд самі майданчики в різних районах міста. Надалі ми будемо по можливості оновлювати наше рідне місто, розвивати та залучати для цього молодий актив Білої Церкви».

Є надія, що молоді та активні члени громадської організації «Рідне місто» будуть працювати на благо міста не словом , а ділом!

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA