Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Рейдерська атака на спортивний майданчик


Преса про нас / Рейдерська атака на спортивний майданчик

30.04.2009   |  Газета «Копейка»

Ранок 24 квітня відзначився дивною подією у дворах «старої Грузії», що на бульварі 1-го Травня. Туди, на спортмайданчик, прийшли чужі і раптом почали встановлювати якусь свою апаратуру. Місцеві мешканці вибігли у двір гуртом боронити громадську власність від чергових рейдерів - «прихватизаторів».

Проте дуже здивувались, коли «рейдерами» виявилися молоді люди з громадської організації « Рідне місто», які прийшли сюди полагодити та довести « до розуму» дитячий спортивний майданчик. Тільки тоді мешканці змінили «гнів на милість» і дехто навіть прислав своїх безцінних чад на допомогу «Рідному місту». Нам пощастило поспілкуватись з багатьма безпосередніми учасниками цього п’ятничного суботника, поставити питання і отримати відповіді.

Віталій Титаренко, один з очільників « Рідного міста»:

- Громадська організація «Рідне місто» створена в цьому році молодими активними людьми нашого міста, яким не байдужа його доля, які хочуть ділом здобути результат, довести, що в нашому місті є команда, яка, не перебуваючи при владі, робить щось позитивне для наших мешканців. Цього разу – в тандемі з міським депутатом – регіоналом Олександром Ліневичем.

- Співпраця з Лііневичем – тенденція чи поодинокий випадок?

- До нас звернувся Олександр Ліневич за допомогою, аби ми разом відремонтували дитячі майданчики. Сьогодні ми відремонтували один і ставимо за мету до кінця літа відремонтувати ще близько 20-ти вуличних майданчиків.

Ми запитали сторонніх людей біля спортмайданчика:

- Що Ви думаєте відносно цієї акції депутата Олександра Ліневича та ГО « Рідне Місто»?

Дмитро Дениско:

- Ця організація робить для нашого двору таку приємну річ, як відновлення стадіону. Тут можна буде пограти у футбол, волейбол, баскетбол. Я дуже вдячний цим людям. Вони роблять добро.

Василь Філімонович Сидоренко:

- Яке ваше ставлення до того, що тут в і дбува є ться ?

- Роботу люди роблять нормально. Потрібна робота. Ось мій хлопець теж труби носить, їм допомагає.

- Ваші діти тут допомагають?

- Допомагають, хоча ми із 13, сусіднього будинку, але трудиться, працює. Ми своє вже відпрацювали, а молодь – нехай працює. Вона тут буде грати. Робота добра.

Володимир Сидоренко, син Василя Філімоновича Сидоренк а:

- Хочу висловити велику подяку тому чоловіку(Олександру Ліневичу), який робить реставрацію майданчику, та організації «Рідне місто». Ми дуже задоволені. Дуже велике «спасибі» їм.

Депутат міської ради О. Ліневич.

- Що ви скажете з приводу цієї дії? Хто запропонував, і яка кінцева мета?

- До мене, як до депутата міської ради звернулись мешканці цього району з проханням відновити спортивний майданчик, що завжди був центром місцевої молоді. Я, у свою чергу, звернувся до міської організації «Рідне місто». Разом ми розпочали цю акцію по відновленню спортивного майданчика, підключивши до праці і мешканців даного району.

- Співробітництво із « Рідним містом» - це тривала тенденція чи поодинокий випадок?

- Це – початок співпраці. Туди входять люди, які справді переймаються долею міста. У них є потужний людський потенціал для реалізації корисних ідей.

- А у вас є якісь точки зіткнення, політичні чи моральні, з цією новою організацією?

- Наша головна точка зіткнення – зробити Білу Церкву кращою, гарнішою, добрішою. Я вважаю, що не повинно бути політики там, де стоїть питання покращення життя наших городян. Ми, депутати міської ради, зобов’язані робити для міста все, що можемо, і навіть, якщо не можемо, все одно зробити. Тому доводиться застосовувати такі нестандартні методи,залучати до співпраці громадські організації. Маю надію, що з часом до нас підключаться інші громадські організації.

Гліб Преображенський

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA