Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?



так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

«Діти падають у відкриті люки»


Преса про нас / «Діти падають у відкриті люки»

21.10.2008   |  Газета «Копейка»

Охорона території навчальних закладів є однією з основних проблем освітян. Бешкетники псують майно, смітять , а також викрадають каналізаційні люки.

На території ЗОШ № 4, яка знаходиться на масиві Леваневського гостро стало питання про підвищення безпеки території навчального закладу.

Директор школи Олександр Дроздовський звернувся до депутата міської ради Олександра Ліневича за допомогою: « На території школи покрали металеві люки. Ми власними силами позакривали каналізації цементованими кругами, але і їх попробивали. Грошей на нові люки немає. На сьогодні існує загроза – травмування дітей. Потрібно підвищити рівень охорони у закладах навчання, а також закласти у бюджет кошти на покриття таких незвичайних пасток»

На депутатській зустрічі, яка відбулася 13 жовтня у ЗОШ № 4 освітяни розповіли і про інші проблеми, які існують у школі: відсутність опалення, дирявий дах, не заасфальтована територія та аварійні дерева на території біля школи ті інші нагальні проблеми.

У п’ятницю, 17 жовтня, Олександр Ліневич провів зустріч ще з одним трудовим колективом – у СЗОШ № 19. Директор школи Алла Чуприна розповіла про проблеми школи « У бібліотеці школи не вистачає книжок. У нас спеціалізована школа, і діти не можуть читати серйозні книжки, їм потрібна спеціальна література для їхнього вікового розвитку. Бібліотека настільки маленька, що у декотрих освітян вдома книжок більше ніж у нас в школі. Хотілося б, щоб міська влада посприяла нам у цьому питанні. Також у школі немає сучасного комп’ютера, вчителі часто користуються ксероксом, і він у аварійному стані. Меблі у школі старі і вже у жахливому стані. Проблем багато, хотілося б, щоб депутати частіше турбувалися про заклади освіти. Сподіваємося на розуміння від міської влади».

Зустрічі, які проходять у закладах освіти і місті, дають результати. Депутат міської ради Олександр Ліневич окремо розглядає кожне звернення і знаходить можливості вирішувати більшість проблем освітян, враховуючи потреби навчальних закладів до розподілу міського бюджету.

Марія Вишнева

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин міста



роздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA