Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Мене вигнали з автобуса!


Преса про нас / Мене вигнали з автобуса!

16.10.2008   |  Газета «Копейка»

З такими словами звертаються за допомогою до депутата міської ради Олександра Ліневича все більше пенсіонерів міста Біла Церква

«Пільгового автобуса не завжди дочекатися можна, а якщо мені до лікаря потрібно і чекати немає коли?! Я маю посвідчення «дити­ни війни» і по закону маю право безкоштовно їздити у автобусах і маршрутних таксі, а мене або виганяють грубими словами, або взагалі зачиняють двері перед носом», - нещодавно звернулася до Олександра Ліневича бабуся Валентина Павлівна.

Зоя Михайлівна Самсонова та Тамара Григорівна Яминська написали звернення на ім’я депутата Олександра Ліневича, у якому зазначалося: «14 жовтня ми зайшли до автобусу №22 і показали посвідчення «діти війни», нас почали виганяти, але ми не вийшли».

Після таких звернень Олександр Ліневич не зміг залишитись осторонь і започаткував невеличку акцію: на кожній зупинці міста народні помічники депутата роздають невеличкі бук­лети «Звернення від депутата міської ради Олександра Ліневича до водія», де вказана стаття 37 закону «Про ав­томобільний транспорт», в якій чітко зазначається, що водій зобов'язаний безкоштовно здійснювати перевезен­ня пільгових категорій населення, а на іншій стороні знаходиться перелік пільгових категорій, які стосуються даного закону.

Після отримання такого буклету Ва­лентина Павлівна (постраждала від гру­бості водія) говорить: «Тепер я захище­на, адже у мене є посвідчення «дитини війни» і буклет, де чітко вказаний Закон України, за яким я маю право на безко­штовний проїзд у міському транспорті. Номер машини водіїв, які відмовляють мені у наданні послуг перевезення, я записую у блокнот, і нехай потім з ними розбираються по закону».

Марія Вишнева

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA