Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Олександр Ліневич: «Це моя робота»


Преса про нас / Олександр Ліневич: «Це моя робота»

10.10.2008   |  Замкова гора

Жителі Білої Церкви висловлюють подяку молодому депутату.

«У Будинку № 98 на вул. Комсомольскій, у четвертому підїзді, вже 21 рік не робився ремонт. Ми неодноразово зверталися до начальника ЖЕК № 5, проте наша заява не розглядалася. Але після того як ми звернулися до Олександра Станіславовича, він одразу провів депутатське розслідування. І вже через місяць робітники ЖЕКу почали робити ремонт. На сьогоднішній день капітальний ремонт у підїзді закінчений: поручні, світло, стіни пофарбовані і побілені, тільки ось панельні шви не затерті. Сподіваємось, що до початку зими ситуація виправиться. Ми дуже вдячні молодому перспективному депутату Олександру Ліневичу. Він людина слова: сказав - зробив. Він завжди може розраховувати на нашу підтримку», - розповіли жителі підїзду Ольга Бондарець, Ольга Коротун, Марина Денисова та Ольга Авдохова.

Мешканці третього підїзду на вул. Турчанінова 5, також дякують депутату. «Олександр Ліневич відгукнувся на наше прохання допомогти. У нашому підїзді більшість людей похилого віку, сморід та обідрані стіни у під’їзді просто лякають. Жити тут було неможливо. Ні поручнів, ні світильників. До начальника ЖЕК № 4 зверталися неодноразово, але нам відповіли, що немає коштів. Ми написали заяву на імя Олександра Ліневича. Депутат приїхав до нас, все оглянув разом з начальником ЖЕКу, пообіцявши зробити ремонт.

Тепер у нас чисто і приємно заходити до підїзду. На вулиці пофарбували дитячий майданчик, лавочки і навіть сміттєвий бак. Ми вдячні депутатові за допомогу», - говорять Леся Бевзюк, Микола Маркушенко, Катерина Чорна і Володимир Матковський.

Справ у депутата ще багато, але по можливості він допомагає людям вирішувати їхні проблеми. «Адже це моя робота», - говорить Олександр Ліневич.

Марія Вишнева

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA