Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Олександр Ліневич : «Депутати повинні виконувати свою роботу!»


Преса про нас / Олександр Ліневич : «Депутати повинні виконувати свою роботу!»

03.10.2008   |  Замкова гора

Сьогодні депутатські зу­ стрічі є явищем не постійним . Виборці навіть не знають депутатів, закріплених за їхні­ми мікрорайонами. У міській раді налічується більше п'ят­десяти народних обранців. Цікаво, а скільки їх поіменно може назвати пересічний гро­мадянин?

Молодий депутат Олександр Ліневич хоче змінити ставлення людей до депутатів і довести, що деякі з них сумлінно виконують свою роботу. Так, уже протягом двох років він зустрічається з мешканцями міста, щоб дізна­тися про їхні проблеми і допо­ могти їх вирішити.

Чергова зустріч депутата відбулася в актовому залі Біло­церківської ЗОШ № 6. На ній обговорювалися нагальні гос­подарські питання. Наприклад, Степан Ковальчук, мешканець вул. Вокзальної, хотів би, щоб його сестрі виділили шматок землі у селі Шкарівка. «У мене хвора сестра, яка прикута до ліжка і не може себе обійти. Склалось так, що вона не має власної хати», - говорить Сте­пан Іванович. Депутат пообіцяв влаштувати сестру у будинок престарілих у селі Іванівка.

Директор школи Микола Слободянюк, також попросив допомоги у депутата. «Дорога за територією школи веде пря мо до її воріт, але вона схожа на розміноване поле. Дорогою не те, що машинам проїхати неможливо, а й дітям до школи ніяк пройти не можна: калюжі, вибоїни, багно під шкільним, парканом замість тротуару», - говорить директор. Олександр Ліневич сказав, що розбереться із цією ситуацією і допоможе в її вирішенні.

Володимир Шульга, меш­ канець вулиці Щорса, який проживає у буд.45, порушив актуальне питання: утримання будинкових та прибудинкових територій. «Я хочу укласти дого­ вір зі своїм ЖЕКом № 3 і платити тільки за ті послуги, які мені на­даються. Адже ремонт у під'їзді не робився вже більше 12 років. У під'їздах брудно, вікна засмо­лені, сморід неможливий. От і виходить, що платимо невідомо за що», - обурено виголошував Володимир. Олександр Ліневич повністю погодився зі скаргою мешканця. І прокоментував свою відповідь так: «Кошти на ремонт є. Ми проведемо виїздне засідання з керівництвом ЖЕКу

№ 3 і, думаю, ремонт буде зро­ блено. Обіцяю».

Через кілька днів у примі­щенні ЗОШ №16 відбулась ще одна зустріч з виборцями.

Валентина Павлівна, яка про­ живає у районі Критого ринку, поскаржилася депутату на міських перевізників. «Коли я захо­джу до автобуса або в маршрут­ку і показую своє посвідчення «дитини війни», водій каже, щоб я вийшла, а деякі кондуктори на­віть силою виштовхують. Вони не мають на це права, оскільки у мене є документ». Олександр Ліневич здивувався від такої поведінки водіїв і пообіцяв ро­зібратися з цим питанням. Ла­риса Іванівна також скаржилася на роботу ЖЕКу № 3. «Ремонт у будинку №107 на 6-рі 50-річчя Перемоги вже давно не робив­ся. Мешканців 5-го під'їзду за­ ливає, тому що протікає дах. Ла­вочок у дворі немає», - Говорить бабуся. Депутат пообіцяв, що виїзне засідання з начальником ЖЕКу обов'язково відбудеться і це питання вирішиться.

Ще безліч запитань лунало від жителів мікрорайону. Звер­нення і заяви людей депутат взяв до розгляду.

Підсумувавши проведені зустрічі, можна зазначити, що господарських проблем у лю­дей, як зірок на небі, і допома­гати їм потрібно. Адже хто, як не депутат - обранець народу - допоможе в їхньому вирішен­ні. Тому депутат міської ради Олександр Ліневич запрошує всіх мешканців Білої Церкви на наступні зустрічі, які прохо­дять у всіх мікрорайонах міста.

Марія Вишнева

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA