Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Подяка Олександру Ліневичу


Преса про нас / Подяка Олександру Ліневичу

02.10.2008   |  Газета «Копейка»

Жителі Білої Церкви висловлюють вдячність міському депутату

«На масиві Леваневського, по вул. Ком­сомольській, 98, у сьомому під'їзді вже 21 рік не робився ремонт. Ми неодноразово зверталися до начальника ЖЕКу №5, але справа далі написаної заяви не просува­лася. Але після того, як звернулися до Олександра Станіславовича, він одразу провів депутатське розслідування, І вже через місяць робітники ЖЕКу розпочали ремонт. На сьогоднішній день капіталь­ний ремонт у під'їзді завершено: поруч­ні, світло, пофарбовані й побілені стіни, тільки ось панельні шви не затерли, хоча начальник ЖЕКу обіцяв. Сподіваємось, що до початку зими ситуація виправить­ся. Ми дуже вдячні молодому та перс­пективному депутату Олександру Ліневичу. Він - людина слова: сказав - зробив. Тому завжди може розраховувати на нашу підтримку», - говорять жителі під'їзду Ольга Бондарець, Олександра Коротун, Марина Денисова та Ольга Авдохова. Мешканці третього під'їзду по вулиці Турчанінова, 5 також дякують депутату. «Олександр Ліневич відгукнувся на наше прохання допомогти. У нашому під'їзді більшість людей - похилого віку. А сморід та обідрані стіни у під'їзді просто лякають. Жити було неможливо. Ні поручнів, ні сві­тильників. До начальника ЖЕКу №4 звер­талися неодноразово, але нам відповіда­ли, що немає коштів. Ми вже не знали до кого звертатися і вирішили написати за­яву на ім'я Олександра Ліневича. Депутат приїхав до нас з програмою «Депутатські розслідування» і разом з начальником ЖЕКу пообіцяв зробити ремонт.

Тепер у нас чисто і приємно зайти до під'їзду. Перед будинком навіть пофар­бували дитячий майданчик, лавочки і сміттєвий бак. Ми вдячні Депутату за допомогу, адже мало кого хвилює життя пенсіонерів», - говорять Леся Бевзюк, Микола Маркушенко, Катерина Чорна і Володимир Матковськии.

Справ у депутата ще багато, але по можливості він допомагає людям вирі­шувати їхні проблеми. «Адже це моя ро­бота», - говорить Олександр Ліневич.

Марія Вишнева

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA