Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Акція «Чистий ліс»: приємно плюс корисно!


Преса про нас / Акція «Чистий ліс»: приємно плюс корисно!

02.06.2011   |  Газета «Копейка»

Цьогорічна акція «Чистий ліс», що належить до низки заходів екологічного спрямування та збирає чимдалі більше учасників, стала не просто традиційним заняттям із прибирання території урочища Голендерня, а перетворилася на свято з усією необхідною атрибутикою. У суботу, 2 квітня, близько 600 громадян мали змогу пересвідчитися, що поліпшення екологічного стану довкілля – річ не тільки корисна, але й напрочуд приємна й цікава. І все заради єдиної мети – зробити улюблене місце відпочинку білоцерківців та гостей міста дійсно красивим та затишним.Організатори акції, якими виступили ГО «Дієва молодь», благодійний фонд «Передзвін століть», постійна комісія з питань соціального захисту населення (депутати Тарас Мороз, Сергій Істомін, Микола Бондаренко) та Олександр Поляруш подбали, аби захід видався насиченим, цікавим, різноманітним. Підтримали акцію Міністерство освіти і науки молоді та спорту України, Міністерство екології та природних ресурсів, виконавчий комітет Білоцерківської міської ради, Білоцерківський центр зайнятості, відділ у справах сім’ї та молоді, ГР «Руки допомоги», КП БЦМР «Тролейбусне управління», ГР «Громадянська позиція», КП ЖЕК №2 та інші організації.

Одразу після прибирання учасники, а це учні ЗОШ, громадського руху «Руки допомоги», члени гуртків за місцем проживання, студенти БНАУ, Київська обласна молодіжна організація «Молоді регіони», представники центру зайнятості, працівники ЖЕКів №1 та №2, відділів структурних підрозділів виконавчого комітету, рекламна група «4х4» та інші розпочали спортивні змагання, які були представлені такими видами спорту як волейбол, футбол, крос, а також віджимання від землі, підіймання гирі, «вибивний», конкурс надування повітряних кульок. Завершилося дійство конкурсом малюнків на екологічну тематику.

Акція змусила змінити діловий стиль одягу на спортивний багатьох поважних людей, які щиро привітали учасників із проведенням заходу. Це радник міністра освіти Міністерства освіти і науки України Максим Авксентьєв, начальник департаменту лісового господарства Міністерства екології та природних ресурсів України Володимир Тарасенко, заступник міського голови Геннадій Джегур, депутати Білоцерківської міської ради Сергій Істомін, Тарас Мороз, Ольга Кучер, Олександр Ліневич, Сергій Підпалий, Ярослав Мицюк, Андрій Король, Сергій Макушин, Андрій Тищенко, депутат Білоцерківської районної ради, головний редактор газети «Копейка» Антоніна Нікіфоренко та ін.

Керівник проекту та організатор заходу Сергій Істомін зазначив, що захід проводиться вже п’ятий рік поспіль та об’єднує багатьох небайдужих людей, представників комерційних та некомерційних організацій і має передусім виховну мету – сформувати в людей небайдуже та свідоме ставлення до чистоти довкілля.

У той час, як організатори акції підбивали підсумки, стомлені, але задоволені учасники мали змогу оцінити гречану кашу, сало з хлібом та гарячий чай, які на свіжому повітрі смакували неперевершено.Найкращих учасників та переможців спортивних конкурсів відзначили призами та подарунками. Найбільше сміття зібрала команда «Молоді регіони» на чолі з Юрієм Балацьким, друге та третє місце посіли відповідно ГР «Руки допомоги» та Білоцерківський центр зайнятості. 

 

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містароздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA