Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Звіт політичної партії «Рідне місто» за 2011 рік


Діяльність у рідному місті / Звіт політичної партії «Рідне місто» за 2011 рік

Нагадаємо, за результатами виборів 2010 року, до Білоцерківської міської ради пройшло лише 2 депутати від політичної партії «Рідне місто» – Олександр Ліневич та Сергій Підпалий. Але це ніяким чином не вплинуло на діяльність, активність, натхнення та обіцянки депутатів перед жителями Білої Церкви. І кожен може переконатися в цьому.

Нижче перелік робіт проведених протягом року:

2 квітня 2011 року члени політичної партії «Рідне місто» – Олександр Ліневич та Сергій Підпалий приєдналися до щорічної акції «Чистий ліс», що мала на меті – сформувати в людей небайдуже та свідоме ставлення до чистоти довкілля.До урочистого відкриття літнього сезону у дитячому оздоровчому таборі «Лісова казка», яке відбулося 22 червня 2011 року – лідер політичної партії «Рідне місто», депутат міської ради - Олександр Ліневич особисто привітав усіх зі святом та подарував табору набори бадмінтонів, м’ячі, шахи для культурного та всебічного розвитку дітей та молоді. Також за сприяння Олександра Ліневича з міської казни цього року було виділено на реконструкцію «Лісової казки» біля 300 000 грн.


Вже не в перше 14 червня, у Всесвітній дня донора, політична партія «Рідне місто» з її лідером Олександром Ліневичем найактивніше бере участь у здачі крові, саме від її дружньої команди було найбільше донорів.


Незважаючи на різні перепони, до Міжнародного дня глухих, як і обіцялося напередодні чергових виборів, членами політичної партії «Рідне місто», а зокрема Сергієм Підпалим та лідером партії Олександром Ліневичем була організована поїздка колективу людей з вадами слуху до однієї з найголовніших святинь православної України – Почаївської Лаври. Багацько приємних вражень отримали білоцерківські нечуючі паломники.


Як відомо, Біла Церква багата на дитячі садочки. Але більшості з них не вистачає належного ремонту. Не став виключенням і Білоцерківський дитячий садочок № 16 «Пролісок». Головною проблемою було, як завжди, віднайти кошти хоча б на частину ремонту. Тож за сприяння Олександра Ліневича та силами батьків було зроблено косметичний ремонт 1-ї, 2-ї, середньої та старшої групп івідремонтовано санвузол поки що у деяких групах.


Також під патронатом міського голови В.П. Савчука, Білоцерківська міська благодійна організація «Аура+» за підтримки політичних партій «Рідне місто» та партії «УДАР» приєдналася до Всеукраїнської акції «Не відфутболюй» до Дня солідарності з ВІЛ-позитивними людьми.
На благодійні внески було закуплено 96 одноразових систем для внутрішньовенних вливань і передано пацієнтам спеціалізованого стаціонару туберкульозного диспансеру. Також з метою пропагування здорового способу життя безкоштовно були розповсюджені запобіжники (презервативи) у кількості 10 000 штук та календарі з даної тематики.


Протягом 2011 року депутатами політичної партії «Рідне місто» – Олександром Ліневичем та Сергієм Підпалим було прийнято близько 2000 громадян, написано 1813 запити, на 1659 з яких були отримані позитивні відповіді. Матеріальну допомогу отримали близько 100 чоловік, серед них А.В. Даценко, Л.О. Дідик, К.Ю. Врублевська, Т.В. Фермякова, В.І. Гура, О.П. Пристиглий, А.А. Зінченко, О.В. Волобуєва, М.Г. Штанько, В.М. Чуприхина, Р.П. Свікіс, С.Н. Карпенко, В.І. Болишева, В.М. Костецький, М.І. Ісканов, Ю.В. Марчук, Л.П. Жаркова, Р.Ф. Войцеховська, Л.М. Купріянчук, Н.Д. Тарасенко, В.Г. Крюк, Г.П. Олійник, О.Д. Захарченко, З.В. Чуповська, Г.І. Хоменко, З.А. Блащинська, Г.А. Оксюти, З.В. Байдюк, А.В. Шоха, В.В. Корольчук, О.А. Поліщук, Г.Г. Шевченко, Г.Й. Усенко та ін.
Також на прохання білоцерківців зрізано понад 10 дерев, що перебували в аварійному стані; замінено 20 газових плит; відремонтовано 15 ліфтів та встановлено 11 каналізаційних люків; відремонтовано фасад будинку. Слід відзначити, за сприяння Олександра Ліневича, внесено до плану бюджету на 2012 рік асфальтування дороги на деяких вулицях.

«Як і в попередні роки ми не збираємося зупинятися на досягнутому, у нас багато ідей, наснаги та бажання працювати» – Олександр Ліневич.

 

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містаПреса про нас


16.04.2013
«Здорова жінка – надійне майбутнє»
10.10.2012Gazeta.ua
Учасник шоу "Останній герой" Олександр Ліневич: на острові – акула, у садочку – вовк, вдома – білий і пухнастий…
08.10.2012Газета «Майдан-Брок»
Голосуй за Ліневича - такого як ми!

архів публікацій

роздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA