Рідне місто Рідне місто
 Предвиборча програма Ліневича О. С.   Діяльність у рідному місті   Команда «Рідного міста»   Контакти 
Нас підтримують:
6280
чоловік
я приєднуюсь!

Чи готові Ви підтримати кандидатуру Олександра Ліневича на посаду міського голови міста Біла Церква?так
ні
ще не визначився

Голосувати


всі опитування

Олександр Ліневич завжди на стороні жителів міста


Діяльність у рідному місті / Олександр Ліневич завжди на стороні жителів міста

6 вересня 2010 року

З надією звернулися жителі будинку № 11, що знаходиться на вул. Турчанінова до депутата міської ради та лідера ГО «Рідне місто» - О. Ліневича з проханням вирішити їх проблему щодо свавілля яке чиниться у їх під’їзді та поряд з будинком, яке виходить за усі рамки дозволеності та пристойності.

За словами Лілії Олександрівни та інших жителів під’їзду, мешканці будинку неодноразово зверталися до міського голови, ЖЕКу-4 та інших органів місцевої влади з проханням виділити кошти на домофон, який би став на заваді хуліганству і свавільності у під’їзді. Безлад тривав уже дуже давно, але останньою краплиною у переповненій чаші терпіння стало підпалення під’їзду, яке могло б мати летальні наслідки. Жителі занепокоєні тим, що з приходом зими молодь все частіше буде гуртуватися у під’їздах та біля них, тим самим заважаючи відпочивати вдень і вночі та ставлячи під сумнів спокійне і безпечне перебування у квартирах мешканців будинку. Слід зазначити, що у будинку проживають люди переважно похилого віку та малозабезпечені сім ’ ї.

Не маючи достатньо коштів для самостійного встановлення домофону у під’їзді та втративши надію вже щось змінити на краще, жителі будинку № 11 звернулися за допомогою до О. Ліневича, начувшись про його небайдужість та чуйність.

Як вважають жителі будинку, вогнище зла – комп’ютерний клуб «Арена» та продуктовий магазин «Овал», в якому продаються спиртні напої, та біля яких гуртується ненайкраща молодь міста.

О. Ліневич особисто зайнявся цим питанням. І у результаті домовленості із жителями під’їзду та власниками магазину і комп’ютерного клубу було вирішено фінансову частину питання. Також О. Ліневич обіцяв посприяти корегуванню маршруту ППС, який відтепер буде проходити повз цих закладів, аби сон жителів був міцним та на вулиці було спокійно і безпечно. В свою чергу власники магазину «Овал» та комп’ютерного клубу «Арена» пообіцяли сприяти збільшенню позитивно-налаштованого контингенту біля будинку.

І ось черговий раз мешканці міста можуть переконатися на власному досвіді, що команда ГО «Рідне місто» все робить для того, щоб життя жителів міста було більш комфортним.

Новини міста


27.12.2012
Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради
21.12.2012
Пленарне засідання тридцять четвертої сесії Білоцерківської міської ради

архів новин містаПреса про нас


16.04.2013
«Здорова жінка – надійне майбутнє»
10.10.2012Gazeta.ua
Учасник шоу "Останній герой" Олександр Ліневич: на острові – акула, у садочку – вовк, вдома – білий і пухнастий…
08.10.2012Газета «Майдан-Брок»
Голосуй за Ліневича - такого як ми!

архів публікацій

роздрукувати   Головна Діяльність у рідному місті Команда "Рідного міста" Контакти   вгору
Громадська організація
«Рідне Місто»
Розробка сайтів
студія ABC.NET.UA