http://ridne-misto.org.ua/ua/webdesign?print=1

Розробка сайту


Сайт громадської організації «Рідне місто» створено студією ABC.NET.UA

Студія ABC.NET.UA пропонує розробку сайтів будь-якої складності та тематик. Головна риса студії - висока якість за помірну ціну та персональний підхід до кожного клієнта. Розробник сайту пропонує різні варіанти подальшого обслуговування та супровіду сайта:

Студія ABC.NET.UA вже 10 років стабільно працює та весь ций час здійснює технічну підтримку своїх клієнтів. Якість створюваних студією сайтів - висока. Велике  портфоліо студії доводить це. Ціни студії на розробку сайтів та їх редизайн - середні та нижче середнього для міста Київ.

Окрім високої якості та помірних цін студія практикує особливий підхід до вітчизняного виробника. Для колективу студії таки високі поняття, як патріотизм та любов до Рідної Землі-Матері - не пафосні слова, а сенс життя. Отже, якщо ви виробляєте реальні матеріальні цінності - ви вносите свій вклад у економічний розвиток нашого регіону. Це потребує поваги і всілякої підтримки від нашого населення.

Для людей, які наполегливо працюють у аграрному секторі, у напрямку альтернативних джерел енергетики, у боротьбі за поліпшення екологічної ситуації та у відновленні народного ремесла - у студії знайдуться спеціальні пропозиції на максимально можливих вигідних умовах.


ГО «Рідне Місто» © 2023