http://ridne-misto.org.ua/ua/press/article763?print=1

Щасливі діти – обов’язок «Рідного міста» / Преса про нас


05.06.2009   |  Газета «Громадська думка»

У рамках святкування Дня захисту дітей громадська організація «Рідне місто» разом з депутатом міської ради Олександром Ліневичем провели ряд святкових заходів та акцій.

Розпочалося святкування у центрі міста. У парку ім. Т.Шевченка зібралося чимало малечі з батьками. Для дітей були організовані конкурси та естафети, де кожен бажаючий міг взяти участь та отримати як винагороду солодкий приз. Особливим подарунком молоді стала можливість безплатно відвідати атракціон «Колесо огляду». Кожного бажаючого тут пригощали морозивом. І справді, яке свято без морозива - улюблених ласощів дітей! Знаючи це, громадська організація «Рідне місто» заготовила морозива вдосталь, і жодна дитина не залишилася без солодкого подарунка.

На масиві Леваневського біля ПК «Росава» також відбувся ряд заходів для дітей: конкурс малюнка на асфальті, читання віршів напам’ять, для любителів спорту – баскетбол, міні – футбол та боулінг. Призами за участь у цих конкурсах були також солодкі гостинці.

Батьки дякували громадській організації «Рідне місто» та депутату міської ради Олександру Ліневичу за турботу та піклування про майбутнє покоління, адже, хто, як не молодий актив міста, зробить Білу Церкву квітучою, а її жителів - щасливими.

Прес-служба ГО «Рідне місто»


ГО «Рідне Місто» © 2022