http://ridne-misto.org.ua/ua/press/article1485?print=1

Учасник шоу "Останній герой" Олександр Ліневич: на острові – акула, у садочку – вовк, вдома – білий і пухнастий… / Преса про нас


10.10.2012   |  Gazeta.ua

Можливо, на якійсь з острівних пальм залишився напис "Біла Церква – форевер", зроблений пустим тюбиком з-під дезодоранту...

***

У минулу неділю на вітчизняних телеекранах стартувала друга висадка "Останнього героя" - мабуть, одного з тих шоу, які ще не нудить дивитись. Кремезні, мовчазні, дещо брутальні, сексапільні, дикуваті… Ці й подібні характеристики вже повідпускав глядач на адресу тих, кого в буквальному сенсі випхали з гвинтокрила у море, і хто на кілька тижнів стане героями глядацьких снів та критики.

З першої серії ще важко про щось говорити, але дівки в офісних "курилках" вже розпинають метафорами білявку-модель, навколо якої утворилась, за словами ведучого, "кАаліція", грубувату спортсменку з перламутровою усмішкою, "солоденького" співака. Та найбільш – власника харківського хокейного клубу Сергія, котрого "виперли" уже в першій серії. І, звичайно, телеведучого з префіксом "екс" Дівєєва-Церковного, прибулого на острів, як написано на його сторінці, у пошуках нареченої.

За головний приз – елітну квартиру у центрі Києва – буде боротися і посадовець з Білої Церкви Олександр Ліневич. Подія, котра за масштабністю і емоціями стоїть поряд з парламентськими виборами (не щодня наші у Гондурас їздять!) білоцерківцями вже оспівана у локальних публікаціях.

"Де Саша? Чому не відповідає на дзвінки?" – репетують знайомі й друзі "героя", котрих раптом виявилось аж надто багато. "Хто він такий? Звідки узявся?" - запитують ті, хто помітив серед учасників шоу мовчазного чоловічка у чорній футболці, проте з Олександром особисто не знайомі.

"Пилите, Шура!"

Олександр Ліневич – начальник відділу комунальної власності Білої Церкви. Депутат міської ради. Фігура одіозна й загадкова. Одним словом – акула.


"Депутатська та партійна діяльність Олександра в Білій Церкві пов'язана зі скандалами, - розповідають його колеги. – Ну, не люблять у нас активних!"

Кілька років назад Олександр Ліневич за власний кошт організував по місту "очисну" акцію: спилювання аварійно небезпечних та старих дерев, чим викликав велике обурення у місцевої влади. У його діях вгледіли псування флори, тому акція закінчилась цькуванням у пресі й чималим адмінстягненням.

А далі була нова хвиля обурень. Чи не на всіх безіменних багатоповерхівках Білої Церкви з'явилися написи фарбою: назви вулиць та номери будинків. "Таксі, "швидка" завжди плутались, шукали вулицю "Койкова", - продовжують, іронізуючи, колеги Ліневича, – от він і вирішив допомогти владі, котра не спромоглась на таблички…"

За писанину по стінах депутату також "влетіло". На цей раз його звинуватили у псуванні міських фасадів. Хоча, альтернативи – правильних, "безпечних" адресівок від влади – не з'явилося й досі…

На крові

Про Ліневича у Білій Церкві говорять багато і не завжди хороше. От як, на вашу думку, можна характеризувати депутата, який перешкодив продажу за безцінь комунального підприємства - дитячого оздоровчого табору?

"Піарщик, самодур, вистрибень, аж проти самого мера попер!" - закидали тоді Ліневичу. Проте, табір, дякувати йому, буквально видерли з рук нового власника. Піар? Нехай. Хто заважає на такому піарі піднятися іншим?

"…Боюся не стільки труднощів на острові, скільки авіаперельотів", - написано у резюме учасника реаліті-шоу Олександра Ліневича. Дивно, а здавати кров ти не "бо-бо"? Виявляється, що начальник відділу комунальної власності Білої Церкви окрім того, що є (як годиться для політика) спонсором, меценатом і благодійником, ще й постійно здає кров.

Скільки літрів власної червоної рідини віддав безкоштовно батьківщині – Сашко-донор не розповідає. Знайомі кажуть, що після здачі крові він найбільш полюбляє солодкі пряники і чай з домашнім варенням. І ніякого алкоголю!

Головний "турист"

Народився Олександр Ліневич у простій, звичайній родині. Я б сказала – надто звичайній. Його бабця свого часу працювала… двірником! Про це він, вже будучи "депом", зізнався на великій сцені, коли дарував працівникам ЖКГ з нагоди професійного свята уніформу.

Мама Сашка за фахом вихователька. Сам він у дитинстві був хлопцем домашнім, хоча й з характером. На новорічних ранках у дитсадку - неодмінно у костюмі Вовка. Каже, на вибір ролі спонукав епізод з "Джентльменів удачі", головний герой котрих працював завідувачем садочка.

Цитадель 36-річного Олександра Ліневича – його власна родина. Дружина Віка і двоє діточок: Влад і Злата. З коханою він познайомився на танцмайданчику – на "клєтці", як за архітектуру і дизайн називають у Білій Церкві цей дивакуватий об'єкт культмасу. У сім'ї Сашко спокійний і добрий. Коротше кажучи – білий і пухнастий. Не п'є, не палить, врівноважений і ніжний, їздить на крутій "тачці", на котру заробив сам.

А ще він – скромний. Рідним про те, що їде на зйомки реаліті-шоу, не сказав нічого…

До других пологів Вікторія Ліневич займалась туристичним бізнесом. Сьогодні вона вдома і чекає на повернення головного свого "туриста" і єдиного героя – коханого чоловіка Олександра.

"Біла Церква – форевер"?

…Учасників шоу очікують вдома у вівторок, 9-го жовтня. Хто виявиться переможцем – "покаже" телевізор. Місцеві вже цікавляться, чи їв на острові Сашко тарганів, чи не хропів уночі і чи не боявся привидів майя. Чи був на карибському узбережжі хоч один біо-туалет, та чи не зваблювали, часом, білоцерківського посадовця спокусниці з племені "кайманів"?

Можливо, на якійсь з острівних пальм залишився напис "Біла Церква – форевер", зроблений пустим тюбиком з-під дезодоранту, то не суттєво... Головне, що на його повернення чекає усе місто, усі 200 тисяч населення з гаком.

- То хто такий Ліневич? – питаємо на вулиці у випадкового студента.

- Ви шо, тупі? Це ж "послєдній" герой! – відрізає посіпака і миттю біжить до стін альма-матер.

Мабуть, ця "посада" для Сашка тепер буде довічною.


ГО «Рідне Місто» © 2023