http://ridne-misto.org.ua/ua/linevych?print=1

Олександр Ліневич


Біографія

Народився 6 серпня 1976 року, у місті Біла Церква.

 

Батько – Ліневич Станіслав Адамович – працював в КИПіА на ВАТ «Росава», наразі пенсіонер.

 

Мати – Ліневич Людмила Володимирівна – завідуюча ДНЗ № 16 «Пролісок».

 

Навчався в білоцерківській загальноосвітній середній школі № 11.

 

У 1998 році закінчив Київський економічний інститут менеджменту за спеціальністю менеджера непромислової сфери.

 

У 2000-2002 роках навчався в Українській академії державного управління при Президентові України, по закінченню якої отримав фах магістра державного управління з економічної політики. В цей же час екстерном здобув освіту з державного управління в University of North London (Університеті Північного Лондону, Великобританія).

 

Економічна освіта надала Олександру можливість з 1998 до 2000 року працювати провідним спеціалістом Департаменту економічної політики Українського союзу промисловців та підприємців. У 2002-2003 роках на посаді заступника директора керував дочірнім підприємством ЗАТ СП «Росава» ТОВ «Укршиноптторг».

 

Зі студентських років Олександр Ліневич бере активну участь у суспільно-політичному житті країни. Він очолює громадську організацію «Фонд сприяння молодіжним ініціативам» та всеукраїнську організацію «Українська ліга молодих підприємців».

 

Працював позаштатним радником голови Фонду державного майна України, консультантом міністра промислової політики України. Під час роботи у Верховній Раді помічником народного депутата, активно брав участь у підготовці законопроектів, загальнонаціональних та регіональних програм розвитку, особливу увагу приділяючи системі управління економікою малих міст, таких, як Біла Церква.

 

У 2006 році Олександр Ліневич приймає рішення про початок активної політичної роботи та обирається до складу Білоцерківської міської ради V скликання. Веде активну депутатську діяльність. З 2009 року очолює громадську організацію «Рідне місто».

 

У 2010 році повторно отримує підтримку жителів міста і обирається депутатом VІ скликання.

 

Має нагороди, подяки.

 

Одружений, виховує сина та доньку.

 

 


ГО «Рідне Місто» © 2023