http://ridne-misto.org.ua/ua/citynews/news1500?print=1

Міській владі немає діла до проблем молоді – пільгове кредитування житла для молоді відкладається на невизначений час / Новини міста


27.12.2012

25 грудня 2012 року відбулось Пленарне засідання тридцять п’ятої сесії Білоцерківської міської ради. У ході засідання Олександр Ліневич, депутат Білоцерківської міської ради від політичної партії «Рідне місто» підняв одне із найболючіших питань Білої Церкви – молодіжне житлове кредитування. Він повідомив, що провів переговори з керівництвом Іпотечного центру в м. Києві та Київської області Державної спеціалізованої фінансової установи «Державний фонд сприяння молодіжного житлового будівництва». Фонд готовий виділити до 3 млн. грн. на пільгове кредитування у Білій Церкві житла для молоді за умови, що міська рада закладе у бюджет 2013 року хоча б 1 млн. грн. на таке будівництво. Дана програма передбачена за умови співфінансування з боку міської ради.

В ході домовленості зі сторони іпотечної установи був направлений лист на ім’я міського голови.

Для прикладу: на Київщині в інших містах програмою доступного житла скористалися 700 сімей протягом 2012 року. На Миколаївщині, в Ужгороді, Харкові, Чернігові та інших містах подібні рішення були ухвалені міськими та обласними радами і сотні жителів міст скористалися подібними програмами по отриманню пільгового довгострокового житлового кредитування.

Але у Білій Церкві нажаль проблема молодіжного кредитування хвилює тільки Олександра Ліневича, адже на 2013 рік коштів на молодіжне будівництво Білоцерківської міською радою не передбачено.


ГО «Рідне Місто» © 2023